Jarná kolekcia kožených kabeliek 2023

Či už je teplo alebo zima, kabelka je kľúčový prvok, ktorý si so sebou von berie takmer každá žena. Poďme si spoločne predstaviť tri očarujúce modely kožených kabeliek, s ktorými zažiarite nielen tohtoročnú jar, ale ktoré v móde zostanú po celý rad rokov.

Kožená kabelka cez rameno DEVONA

Prvým takým kúskom je pochopiteľne džínsovo modrá kabelka cez rameno DEVONA, ktorá kombinuje semišový a kožený materiál a svojim prevedením sa stala veľmi praktickým spoločníkom. Na štýlovosti jej navyše dodáva strieborné kovanie, nastaviteľný popruh navyše a všetky určite oceníme aj zadné vrecko na zips na všetky dôležité maličkosti. Priestranné vrecko v sebe skrýva ďalšie postranné vrecká, vďaka čomu sa hodí aj na celodenné nosenie.
Prezrieť si ju a vybrať z rôznych farebných prevedení môžete TU.

Štýlová hnedá kožená kabelka cez rameno RIMINI

Našim druhým tipom na to, akú kabelku si tohtoročnú jar zaobstarať, je menšia štýlová hnedá kožená kabelka cez rameno RIMINI, ktorá na prvý pohľad zaujme svojou krásnou oranžovo-hnedou farbou a pre zmenu, oproti prvému modelu, zlatým kovaním. Model disponuje u zákazníčok veľmi obľúbeným nepatrne štruktúrovaným povrchom, ktorý zachováva svoj tvar a farbu po celé roky. Obsah kabelky vám navyše ochráni jej vystužené dno a zapínanie na zips.
RIMINI síce nie je taká priestranná ako DEVONA, ale vo vnútri skrýva hneď dve hlavné vrecká a jednu priehradku na zips uprostred.
Viac informácií o cene, darčeku zadarmo a doprave TU.

Béžová crossbody kabelka RITA

Máme tu niečo aj pre tých, ktorým stačí mať so sebou v kabelke iba drobné nevyhnutnosti, ako sú peňaženka, kľúče, telefón a napríklad púder či obľúbený rúž. Model RITA vykonáva skvelú prácu pri maximálnom využívaní svojej veľkosti a zachovávaním si elegantnosti a jemnosti. Pýši sa primárnym vreckom na zips a vpredu ďalšie, menšie vreckom na magnet. Hodiť sa vám bude ako na menšie prechádzky vonku, tak aj na spoločenské formálne akcie. Skladom ju máme hneď v niekoľkých farebných prevedeniach, nás však najviac nadchol béžový odtieň.
Viac sa o nej môžete dozvedieť TU.