KOMPAKTNÉ KOŽENÉ KABELKY S LETNÝMI VZORMI

Letné obdobie už klope na dvere a dáva o sebe vedieť prostredníctvom svojich neúprosných vysokých teplôt, obzvlášť v posledných dňoch. Aj keď bojujeme s nadpriemernými teplotami, týchto pár nadchádzajúcich mesiacov v sebe nesie aj veľa príležitostí na dobrú zábavu - letné festivaly, letné kiná, pikniky na lúke či v lese, párty pri bazéne a veľa ďalšieho. Nosiť však so sebou na takéto akcie objemné kabelky cez rameno nie je komfortné, oveľa pohodlnejšie je v týchto prípadoch voliť nejaký malý model, do ktorého sa zmestí to najdôležitejšie a vy sa tak nemusíte zbytočne ťahať s kabelkou, ktorú nosíte napríklad do práce. Poďme si ukázať tri také kompaktné kabelky, ktoré sa dokonale hodia do letného počasia!

1. XENI BIRD

Talianska značka Vera Pelle v dizajnovaní svojich modelov skutočne exceluje. Len sa na ten model pozrite - nádherný dizajn s kvetinovými prvkami a vtáčikom ako čerešničkou na torte. Náš e-shop vám ponúkne hneď 3 varianty tohto obdobného vzoru; dve elegantné a minimalistické a jednu extravagantnejšiu s ružovými detailmi. Všetky tri sa dajú zapínať na zips a pre ešte väčšiu bezpečnosť ich môžete zatvárať na magnetku, ktorá ich vzhľad krásne dopĺňa.

2. XENI FLOWER

Ak sa vám páčia motívy kvetov, ale nie ste zrovna fanúšikovia vtáčikov, môžete sa u nás pozrieť aj na súrodencov Xeni Bird - Xeni Flower. Prevedenie kabelky je totožné s naším prvým tipom, ale tieto tri kúsky sú zdobené v trochu inom štýle. Dva modely zdobia zeleno-ružové kvety a listy. Ten tretí je skutočný unikát - vyobrazuje vlčí mak a je ozvláštnený 3D motýlikom, ktorý mu dodáva to pravé kúzlo.

3. BELLA

Posledným tipom je crossbody kabelka, ktorá je síce väčšia ako predchádzajúce modely, ale stále kompaktná. Zaoblené tvary jej dodávajú na nežnosti a predné vrecko zase na praktickosti. Jej kvetinový design je u zákazníkov veľmi obľúbeným a skvele oživí aj ten najjednoduchší outfit. A ak by sa vám tento vzor nezdal, môžete sa pozrieť aj na celú radu jednofarebných prevedení, ktoré ponúkame.