KABELKA A BATOH 2V1? NAJLEPŠÍ SPOLOČNÍK NA CESTY

Postupné rozvoľňovanie a teplejšie počasie nám konečne dovoľuje vyraziť z domu za dobrodružstvom. Zdržiavať sa doma po takom dlhom čase, keď nám to bolo v podstate prikázané, chce len málokto. Všetci si začínajú plánovať rôzne výlety do prírody, dovolenky alebo si napríklad len vyraziť na nákupy do mesta, čo nám bolo aj kvôli pandémii odopreté. S plánovaním samotných destinácií však tiež prichádza nutná príprava – vhodné oblečenie, príslušenstvo a niečo, do čoho sa všetky tie veci budú môcť uložiť. Otázkou zostáva, či je lepšie voliť kabelku alebo radšej batoh. Z logického hľadiska by sme si do mesta skôr vzali kabelku, na pešiu túru batoh. Čo keď ale existuje kabelka, ktorá sa dá zároveň nosiť ako batoh? Náš e-shop ponúka hneď štyri také!

KARIN, KARIN TWOKARIN THREE

Talianska značka Vera Pelle prišla s dizajnom kabeliek, ktoré je možné pohodlne nosiť na ramene a v prípade potreby ich uchá pretiahnuť do praktického batohu s tajným vreckom na chrbte. Okrem zadného vrecka majú ešte jednu väčšiu vpredu, ktorá sa s každým modelom líši. Pri KARIN a KARIN TWO je priehradka vystúplá a dodáva celému kúsku neobyčajný vzhľad. U KARIN THREE je vrecko zabudované priamo do kabelky, aby nenarušovalo svoj jednoduchý vzhľad. Všetky tri modely navyše máme v niekoľkých farebných variantoch, z ktorých si vyberie skutočne každý.

AVELINE

Štvrtým kúskom je nádherná kožená kabelka AVELINE, ktorá svojim vzhľadom oproti KARIN na prvý pohľad skôr pripomína batoh ako kabelku. Má totiž podlhovastý tvar a praktické pútko na držanie. Aj tento model je však možné upraviť tak, aby sa dal nosiť ako kabelka. Nemusíte sa teda trápiť s tým, že si potrebujete zaobstarať kabelku do práce a aj batoh na nejaké výlety - AVELINE aj KARIN zastúpi oboje, takže nejakú tú korunu ušetríte, a pokiaľ vás pri nosení v ruke začnú bolieť paže, môžete si ju jednoducho dať na ramená a pokračovať v nákupoch/výlete bez akéhokoľvek obmedzenia.