KÚZLO MINIMALIZMU S MODELMI DARCI LITTLE A ADELE TWO

Výber tej správnej kabelky je pre väčšinu žien náročná záležitosť. Sortiment je vskutku široký a obchody ponúkajú výbery z desiatok rôznych kategórií – farby, vzory, veľkosti a ďalšie charakteristiky, z ktorých sa motá hlava. Zvoliť si tú pravú a investovať do niektorej peniaze teda často stojí dlhé premýšľanie o tom, ako veľmi takú či onú kabelku zvládnete vynosiť, a či vôbec. Keď predsa bude mať nápaditý vzor alebo krikľavú farbu, nebude sa hodiť pre každú príležitosť a ku každému outfitu. Niekedy je lepšie zostať pri modeloch s jednoduchým minimalistickým dizajnom, ktorý si budete môcť vziať do práce aj do mesta, a my pre vás dva také modely máme!

DARCI LITTLE

Prvým kúskom v našej ponuke minimalistických kabeliek je luxusná kožená kabelka cez rameno Darci Little. Je to kráľovná jednoduchosti a praktickosti - žiadne do očí bijúce farby, žiadne extravagantné vzory, iba elegancia a štýlovosť. Nepatrne štruktúrovaný povrch jej dodáva to pravé kúzlo a dve široké uši zaisťujú pohodlie pri nosení. Bez problémov sa vám do nej zmestia dokumenty veľkosti A4 a vystužené dno ochráni predmety v kabelke pred zničením. Je tiež vhodná pre tých, ktorí sa boja zlodejov, pretože má zapínanie na zips a žiadne postranné vrecká, ktoré by vreckáre mohli lákať.

V našom e-shope ju ponúkame hneď v 14 farbách, medzi ktoré patrí béžová, tmavo červená, čierna či modrá. Na všetky sa môžete pozrieť TU.

ADELE TWO

Naším druhým kúskom pri výbere všestrannej kabelky je kožená bordová taška cez rameno s nastaviteľným popruhom Adele Two. Rovnako ako predchádzajúca, je z pravej hovädzej kože, ktorá zaručuje kvalitu a dlhú životnosť. Veľkým rozdielom oproti Darci Little je však jej veľkosť - je o 8 centimetrov vyššia, takže sa do nej zmestí naozaj veľa vecí. Ďalším rozdielom je prítomnosť zadného vrecka, do ktorého si môžete vložiť drobné predmety, ako sú kľúče od domu alebo telefón. Zmyselná vínová farba navyše kabelke dodáva štýlovosť a jej hladký povrch lesk.

Pokiaľ vás zaujala, môžete si ju bližšie prezrieť a dozvedieť sa bližšie vlastnosti TU.