BACK TO OFFICE: najlepšie kožené kabelky do práce

Jeseň už je v plnom prúde a ako nová sezóna so sebou prináša nové príležitosti. Nestihli ste si tento rok vyraziť na luxusnú dovolenku? Chcete nadchádzajúcu sezónu začať v nových farbách a duchu? Urobte si radosť s novou kabelkou do práce, ktorú vám budú kolegyne závidieť a do ktorej sa vám zmestí veľa vecí. Máme pre vás hneď tri tipy!

Priestranná kožená kabelka cez rameno BUSINESS

Táto elegantná kabelka z pravej hovädzej kože dokonale poslúži ako nenápadný kúsok skrývajúci dve priestranné otvorené priehradky a jednu priehradku uprostred na zips. Nechýbajú jej ani postranné menšie vrecká, do ktorých sa vám zmestí všetko, čo na prvý pohľad nechcete veľmi ukazovať (napríklad hygienické potreby či kľúče). Ochranné cvočky na spodnej strane zabraňujú skorému ošúchaniu a navyše k nej dostanete nastaviteľný popruh do dĺžky až 130 centimetrov. Hodí sa ku všetkým štýlom obliekania a na našom e-shope ju nájdete v rôznych farebných variantoch, takže môžete zostať pri pokojných farbách ako sú čierna, béžová či hnedá, alebo skúsiť žiarivejšie farby, ako je oranžová či červená.

Nadčasová kožená kabelka GRAND ROYAL

Luxusná kožená kabelka GRAND ROYAL je perfektným spoločníkom pre ženy, ktoré rady nakupujú modely, ktoré dlho vydržia v móde. Jej moderný dizajn totiž spĺňa všetky predpoklady na to, aby aj za 10 rokov bola stále IN. Nejde však len o vzhľadovú stránku, a preto tento kúsok disponuje praktickým vonkajším vreckom na drobné predmety a popruhy, ktoré sa dajú prekrížiť a vy tak kabelku môžete využiť aj ako batoh.

Náš e-shop ju ponúka hneď v niekoľkých farbách, TU si ju môžete pozrieť.

Jedinečná kabelka JENNIFER pre extravagantné ženy

Mysleli sme aj na dámy, ktoré sa neboja výrazných vzorov a troške pozornosti, a preto sme na tento zoznam pridali aj nádhernú JENNIFER, ktorej do očí bijúci zvierací vzor upúta nejeden pár očí. Nemusíte sa však predčasne ľakať – pokiaľ by ste práve nemali náladu vyčnievať, jednoducho kabelku môžete otočiť a vziať si ju druhou stranou von, kde je čisto čierna s vreckom na zlatý zips.

Zvieracích vzorov pritom máme viac – hadí, kravský, leopardí,... vyberte si, ktorý sa k vám hodí najviac TU.